تمام دروس مدرسه تلویزیونی در تلوبیون ذخیره می گردد

به گزارش تا بینهایت، رئیس سازمان صداوسیما که همراه با وزیر آموزش و پرورش با حضور در شبکه آموزش مدرسه تلویزیونی ایران را افتتاح کردند، خاطرنشان کرد که تمام دروس برای استفاده دانش آموزان در سایت تلوبیون ذخیره می گردد.

تمام دروس مدرسه تلویزیونی در تلوبیون ذخیره می گردد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ویزای تحصیلی انگلیس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

به گزارش گروه اجتماع خبرنگاران، مدرسه تلویزیونی ایران با حضور عبدالعلی علی عسکری رئیس صداوسیما و حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش همزمان با بازگشایی مدارس افتتاح شد.

علی عسکری در بخشی از صحبتهایش گفت: در برهه شیوع کرونا ما ورود کردیم و در کنار وزیر محترم آموزش و پرورش بودیم تا بتوانیم یاریی کنیم.

وی ادامه داد: زمانی که موضوع کرونا پدید آمد، از لحظات اول احساس کردیم که بار سنگینی بر روی دوش رسانه ملی است.

رئیس صداوسیما اظهار کرد: کار های مختلفی را آغاز کردیم؛ در لحظه ای که تعطیلی مدارس را اعلام کردند ما مسئولیت بیشتری را روی دوش خود احساس کردیم تا به فوریت این خلاء را پر کنیم. به یاری وزارت آموزش و پرورش معلمان و استادان در زمان کوتاه این اقدام انجام شد.

وی مطرح کرد: در این مدت تلوبیون را مامور کردیم تا کلاس ها را ساماندهی کند تا اگر دانش آموزان احتیاج به تکرار مطالب داشتند دوباره بتوانند تماشا نمایند. تا انتها سال تحصیلی تمام دروس در سایت تلوبیون ذخیره خواهد شد.

علی عسکری ادامه داد: آموزش در حال حاضر با زمان ما زمین تا آسمان متفاوت است چراکه در حال حاضر امکانات شرایط مدارس بهتر است البته بعضی از مدارس ما نیز مشکلاتی دارند.

رئیس صداوسیما اعلام کرد: بعد از تمام شدن بیماری کرونا شاید جهت مدرسه تلویزیونی را ادامه بدهیم و در جهت عدالت آموزشی این گام را برداریم.

محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش هم در آیین افتتاح مدرسه تلویزیونی گفت: زمانی که ایده مدرسه تلویزیونی را مشاهده کردم فرمایش امام خمینی (ره) را به یاد آوردم که فرمودند: ایران را سراسر مدرسه کنید.

وی ادامه داد: یکی از مزیت های مدرسه تلویزیونی این است که همه در درون خانواده محیطی برای توسعه یادگیری دارند.

حاجی میرزایی گفت: سرعت واکنش کشور ها خیلی اهمیت دارد و رسانه ملی ما کمتر از یک هفته بعد از تعطیلی مدارس با تمام انرژی فعالیت مدرسه تلویزیونی را آغاز کرد.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به خاطره ای از زمان کودکی خود گفت: ما پشت نیکمت های کوچک و پر از حکاکی و یادگاری می نشستیم، اما امروز امکانات و ظرفیت های بالایی را در مقایسه با گذشته داریم و امیدوارم دانش آموزان قدر آن را بدانند

محلا غفاری، فرزند شهید حسن غفاری از شهدای مدافع حرم که سال 94 در درعای سوریه به درجه رفیع شهادت نائل شد، چکش زنگ مدرسه را به علی عسکری و حاجی میرزایی داد تا زنگ مدرسه تلویزیونی ایران را به صدا درآورند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 مهر 1399 بروزرسانی: 29 مهر 1399 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 1190

به "تمام دروس مدرسه تلویزیونی در تلوبیون ذخیره می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمام دروس مدرسه تلویزیونی در تلوبیون ذخیره می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید