کوشش ارشاد برای ارتقای دانشکده صنعت چاپ به دانشگاه

به گزارش تا بینهایت، خبرنگاران : رئیس شورای سیاستگذاری صنعت چاپ کشور از ارتقای دانشکده صنعت چاپ به دانشگاه صنعت چاپ در آینده نزدیک اطلاع داد.

کوشش ارشاد برای ارتقای دانشکده صنعت چاپ به دانشگاه

جهت دریافت مشاوره خدمات بروشور سه لته از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ بروشور های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرنگاران، نمایشگاه آثار منتخب جشنواره صنعت چاپ امروز سه شنبه 12 دی با حضور علی اسماعیلی، سرپرست معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، یوسف افراش مدیر دفتر امور چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، حمید صاف دل، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و علی نیکوسخن رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران در سالن کلینیک بسته بندی محل دائمی نمایشگاه های تهران، افتتاح شد.

اسماعیلی در این مراسم صندلی صنعت چاپ و بسته بندی را دارای اهمیت بسیار بالایی در کشور دانسته و می گوید: گردش اقتصادی صنعت چاپ در دنیا 800 میلیارد دلار است که امیدواریم این صنعت در کشور نیز رونق یابد.

اسماعیلی در ادامه می گوید: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کوشش دارد تا دانشکده صنعت چاپ را به دانشگاه ارتقاء دهد تا با انجام این امور شاهد پیشرفت صنعت چاپ در کشور باشیم.

در ادامه این مراسم حمید صاف دل، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، صنعت چاپ و بسته بندی در دنیا و به ویژه در ایران از را دارای اهمیت عنوان می نماید و می گوید: معتقدم افزایش کیفیت بسته بندی کالا در ارتقای ارزش افزوده بسیار تاثیرگذار است.

در سرانجام این مراسم، مسئولان دو وزارتخانه صنعت، معدن و تجارت و ارشاد اسلامی برای بهبود شرایط صنعت چاپ کشور و کاهش موانع پیش روی این صنعت به امضای تفاهم نامه ای پرداختند.

این تفاهم نامه با هدف کاستن از محدودیت ها و موانع پیش روی صنعت چاپ کشور و طی مراسمی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران با حضور جمعی از دست اندرکاران این صنعت از جمله یوسف افراش، علی نیکوسخن، رضا رضایی، علی مغانی، به امضای علی اسماعیلی سرپرست معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و حمید صافدل معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت رسید.

منبع: تسنیم
انتشار: 26 اسفند 1398 بروزرسانی: 26 اسفند 1398 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 760

به "کوشش ارشاد برای ارتقای دانشکده صنعت چاپ به دانشگاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش ارشاد برای ارتقای دانشکده صنعت چاپ به دانشگاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید