توسعه همکاری های مشترک کانون و منطقه آزاد ارس

به گزارش تا بینهایت، در ملاقات مدیرکل کانون و معاون فرهنگی اجتماعی منطقه آزاد ارس بر توسعه همکاری های متقابل تاکید شد.

توسعه همکاری های مشترک کانون و منطقه آزاد ارس

به گزارش خبرنگاران آذربایجان شرقی، علی بینش در این ملاقات با اشاره به تجربه پیروز همکاری ها و فعالیت های مشترک کانون و منطقه آزاد ارس تداوم و توسعه این فعالیت ها را خواهان شد.

وی با بیان اینکه راه اندازی و فعالیت اولین کتابخانه سیار در منطقه آزاد ارس از سال 95 تا به امروز، تجربه بسیار ارزشمند و اثرگذار بوده، توضیح داد بچه ها و نوجوانان بسیاری هم اکنون از خدمات این کتابخانه بهره مند هستند و بر اساس برنامه ریزی اجرا شده با برطرف محدودیت های ناشی از ویروس کرونا شاهد توسعه فعالیت های آنان در امسال خواهیم بود.

وی با بیان اینکه فعالیت های کانون در فضای مجازی خوشبختانه با استقبال مخاطبان همراه شده است، همکاری و تعامل مشترک کانون و منطقه آزاد ارس در افزایش مخاطبان این فعالیت ها بسیار موثر خواهد بود.

دکتر داداش زاده معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد نیز با اشاره به فعالیت های اثرگذار کانون، از کوشش های اجرا شده در توسعه فعالیت های فرهنگی هنری برای مخاطبان کودک و نوجوان در منطقه آزاد ارس قدردانی کرد.

وی با بیان اینکه معاونت فرهنگی منطقه آزاد ارس آمادگی میزبانی جشنواره ها و مهرواره های فرهنگی هنری کانون در سطح ملی را دارد، بر آمادگی این معاونت در برگزاری فعالیت های مجازی کانون و کارگاه های تخصصی و عمومی کانون و همچنین مرحله استانی بیست و سومین جشنواره بین المللی قصه گویی تاکید نمود.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 31 خرداد 1400 بروزرسانی: 31 خرداد 1400 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 1653

به "توسعه همکاری های مشترک کانون و منطقه آزاد ارس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توسعه همکاری های مشترک کانون و منطقه آزاد ارس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید