حضور پروین در بازی کارتن خواب های بهبودیافته

به گزارش تا بینهایت، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس بازی فوتسال کارتن خواب های بهبودیافته را به تماشا نشست.

حضور پروین در بازی کارتن خواب های بهبودیافته

به گزارش تا بینهایت، علی پروین، اسطوره باشگاه پرسپولیس و تیم ملی شامگاه پنج شنبه در مجموعه ورزشی گلاب مهمان بازی کارتن خواب های بهبودیافته بود و از نزدیک رقابت محبت آمیز آن ها را به تماشا نشست. در این بازی تیم پردیس پاک (متشکل از کارتن خواب های بهبود یافته) به مصاف بیمارستان پارس رفت و در نهایت به پیروزی چهار بر سه رسید.

علی پروین در حاشیه این بازی به مسئولان جمعیت مردمی پردیس پارک قول حمایت کامل را داد و خاطرنشان کرد از این پس در کنار کارتن خواب های بهبود یافته خواهد بود.

همچنین پیشنهاد مدیرعاملی باشگاه پردیس پارک از سوی این جمعیت مردمی به پروین مطرح شد اما او در پاسخ گفت: من به دنبال پست و مقام نیستم. در کنار شما خواهم بود و هر کمکی بتوانم می کنم اما هیچ پستی نمی خواهم. آقای سلطانی فر (وزیر ورزش و جوانان) بارها پیشنهاد حضورم در هیأت مدیره پرسپولیس را داده است اما قبول نکرده ام چون دوست ندارم پستی داشته باشم.

به گزارش تا بینهایت، جمعیت مردمی پردیس پاک از سال 1394 در زمینه آسیب های اجتماعی به ویژه کارتن خوابی فعالیت دارد و توسط خیرین اداره می گردد. بر اساس اعلام ساناز داودی، رئیس هیأت مدیره جمعیت مردمی پردیس پارک، تیم فوتسال بهبودیافتگان از سال 1395 به سرپرستی سید مصطفی روحانی و مربی گری فریدون برقی شکل گرفته است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 خرداد 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 152

به "حضور پروین در بازی کارتن خواب های بهبودیافته" امتیاز دهید

1 کاربر به "حضور پروین در بازی کارتن خواب های بهبودیافته" امتیاز داده است | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور پروین در بازی کارتن خواب های بهبودیافته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید