سال آینده وام ودیعه مسکن پرداخت می شود؟

به گزارش تا بینهایت، معاون مدیر کل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: وزارت راه وشهرسازی پیگیر پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن در سال آینده است.

سال آینده وام ودیعه مسکن پرداخت می شود؟

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، علی قائدی معاون مدیر کل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی با بیان اینکه تا به امروز 200 هزار نفر از متقاضیان طرح مسکن ملی تایید نهایی شده اند، گفت: از این تعداد 160 هزار نفر افتتاح حساب کرده و از این اندازه هم حدود 140 هزار نفر افتتاح حساب کرده و به پروژه ها متصل شده اند.

او ادامه داد: برای تمامی متقاضیان تشکیل پرونده اجرا شده و برای دریافت تسهیلات هم از ناحیه بانک ها اقدامات لازم اجرا شده است.

قائدی اظهار کرد: با پیشرفت فیزیکی پروژه و برداشتن یک گام تا مرحله فونداسیون تسهیلات تخصیص و پروژه اجرایی می شود.

معاون مدیر کل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی توضیح داد: این 140 هزار نفر افتتاح حساب داشته و معین تکلیف آنها اجرا شده است و به 8 هزار پروژه ای که در واحدهای مسکن ملی کلید خورده اند، متصل می شوند.

او همچنین درباره آخرین شرایط وام ودیعه مسکن هم گفت: تا پایان اسفند ماه پرونده پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن بسته می شود و تا به امروز هم 214 هزار نفر تسهیلات دریافت کردند و مابقی هم که حدود 15 هزار نفر هستند در مرحله تشکیل پرونده قرار دارند.

قائدی با بیان اینکه تمدید پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن منوط به مجوز ستاد ملی مقابله با کرونا است، گفت: وزارت راه و شهرسازی پیگیر پرداخت تسهیلات وام ودیعه مسکن برای سال آینده است اما دستور آن باید از طرف ستاد ملی مقابله با کرونا صورت گیرد.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 1753

به "سال آینده وام ودیعه مسکن پرداخت می شود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سال آینده وام ودیعه مسکن پرداخت می شود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید