پاسخ دادستان کل آمریکا به ترامپ: یاوهگویی مرا نمیترساند

به گزارش تا بینهایت، ویلیام بار مرعوب ترامپ نمی گردد واظهارات خشمگینانه رئیس جمهور درباره این تحقیقات را یاوه گویی یک شاه مخلوع خوانده است.

پاسخ دادستان کل آمریکا به ترامپ: یاوهگویی مرا نمیترساند

دادستان کل دولت دونالد ترامپ توئیتهای این رئیس جمهور آمریکا را به عنوان یاوه گویی های یک شاه مخلوع خوانده و گفت، اینکه ترامپ او را به خاطر محرمانه نگه داشتن تحقیقات مربوط به امور مالیاتی هانتر بایدن تا بعد از انتخابات مایه ناامیدی عظیم خوانده او را نمی ترساند.

به گزارش ایسنا، به نوشته دیلی میل، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در توئیتر به ویلیام بار، دادستان کل دولتش حمله کرد و خواهان دانستن اینکه چرا او تحقیقات درباره پسر جو بایدن، رئیس جمهور منتخب آمریکا را قبل از انتخابات فاش نساخت شد. او همچنین به بازنشر یک توئیت حاوی درخواست اخراج این رئیس ارشد وزارت دادگستری آمریکا پرداخت.

با این حال به گفته یک منبع، ویلیام بار چندان تحت تاثیر قرار نگرفته و تنها کوشش می نماید زمان باقی مانده تا کنار رفتن هر دوی آنها از سمتهایشان را سپری کند.

این منبع در پی توئیتهای ترامپ به سی.ان.ان گفت: ویلیام بار مرعوب ترامپ نمی گردد واظهارات خشمگینانه رئیس جمهور درباره این تحقیقات را یاوه گویی یک شاه مخلوع خوانده است.

او ادامه داد: این با راستا عدالت و شکست انتخاباتی ترامپ نامرتبط است.

منبع مذکور گفت: رئیس وزارت دادگستری آمریکا کسی نیست که تحت تاثیر قلدری قرار بگیرد و سمت دیگر صورتش را برای سیلی جلو بیاورد.

به گفته وی، ویلیام بار به رغم اختلاف فزاینده بین او و ترامپی که زمانی همپیمانهای نزدیک هم بودند، برنامه دارد تا زمانی که ترامپ کاخ سفید را ترک می نماید در سمتش باقی بماند و احتمالا در صورتی استعفا خواهد داد که فکر کند ترامپ در آستانه اخراج کردنش است.

این منبع افزود، تنشها هم اکنون به حدی میان این دو نفر بالا است که شبیه به یک جنگ سرد است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 28 دی 1399 بروزرسانی: 28 دی 1399 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 1365

به "پاسخ دادستان کل آمریکا به ترامپ: یاوهگویی مرا نمیترساند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ دادستان کل آمریکا به ترامپ: یاوهگویی مرا نمیترساند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید