کمالوند: بازیکنی در یکی از تیم های مدعی 10 میلیارد تومان گرفته اما بازی ننموده است!، نسبت به بودجه مان خوب عمل نموده ایم

به گزارش تا بینهایت، فراز کمالوند، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم اعتقاد دارد عملکرد این تیم در فصل جاری نسبت به بودجه اش مطلوب بوده است.

کمالوند: بازیکنی در یکی از تیم های مدعی 10 میلیارد تومان گرفته اما بازی ننموده است!، نسبت به بودجه مان خوب عمل نموده ایم

به گزارش خبرنگار ورزشی تا بینهایت، فراز کمالوند در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل استقلال ضمن بیان این مطلب گفت: فکر می کنم با توجه به شرایطی که دو تیم دارند فردا فوتبال تماشاگرپسندی را خواهیم دید. با توجه به اینکه استقلال در هفته های اخیر نسبت به هفته های نخست لیگ برتر بهتر شده است، بازی سختی مقابل این تیم داریم. تیم ما هم از هر نظر آماده است و بچه ها انگیزه دارند که بازی بسیار خوبی برابر استقلال به نمایش بگذارند.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم درباره مسائل اقتصادی باشگاه های نفتی توضیح داد: مسائل پابرجاست. قبلاً هم گفته بودم دوستان به اشتباه می گویند که این مشکل از طرف وزارت نفت است. این مشکل از طرف مجلس شورای اسلامی ایجاد شده است. مجلس قانونی تصویب نموده است که براساس آن وزارتخانه ها حق یاری به تیم های حرفه ای را ندارند و وزارتخانه ها هم باید این قانون را اجرا نمایند. هرکسی هم که از این قانون پیروی نکند، تخلف نموده است. این موضوع را باید از مجلس پیگیری کنیم. فکر می کنم بهترین راهکار این است که تیم های شهرهای نفت خیز مانند آبادان، اهواز و خرمشهر که تحت پوشش وزارت نفت هستند از این قاعده مستثنی شوند، این کوتاه ترین، بهترین و کاربردی ترین راهکار است.

کمالوند در پاسخ به این پرسش که آیا باشگاه پارس جنوبی جم پرداختی به بازیکنانش داشته است یا نه، اظهار داشت: چند درصد پول پرداخت شده است، اما مسائل از سال گذشته باقی مانده و اوضاع به هم ریخته است. باید فکر اساسی صورت بگیرد. مشکل ما باید از سمت مجلس حل گردد و خیلی به وزارت نفت ارتباط ندارد. وزارت نفت مجبور است مصوبات مجلس را اجرا کند. مصوبه مجلس این است که دولت به تیم ها یاری نکند و این مسئله دست وزارت نفت را بسته است.

وی اضافه نمود: از شهرهایی مثل خرمشهر، جم، آبادان و مسجدسلیمان فوتبال را بگیرند چه چیزی از آنها می ماند؟ من چند سال در جنوب مربیگری نموده ام و می دانم که فوتبال تفریح مردمان این خطه است. آلودگی و مسائل مربوط به جنوب است و حداقل کاری که برای اوقات فراغت و سرگرمی بچه های مردم می توان انجام داد، پوشش فوتبال است. کل بودجه ما اندازه سه چهار بازیکن تیم های بالای جدول هم نیست. بازیکنی به این تیم ها آمده است که چندین بازی به میدان نرفته، اما 10 میلیارد تومان گرفته است. آقای موسوی در پارس جنوبی کوشش خود را تا اینجا نموده است.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم با اشاره به عملکرد تیمش در هفت دیدار گذشته گفت: تیم ما به نسبت بودجه ای که داشته، خوب عمل نموده است. قرارداد 10 بازیکن ما بین 200 تا 400 میلیون تومان است. از طرفی 16 بازیکن پارس جنوبی تغییر نموده است که بیشتر بازیکنان جدید ما از لیگ یک هستند. ما دو باخت خفیف مقابل تیم های مدعی تراکتور و پرسپولیس در بیرون از خانه داشته ایم. مشکل تیم ما تیر دروازه است که تا اینجا هفت هشت بار به تیر دروازه زدیم.

کمالوند درباره تیم استقلال یادآور شد: استقلال بسیار سرحال است و اعتقاد استوار دارم که شانس اول قهرمانی در کنار تیم های پرسپولیس، تراکتور و سپاهان است. ما به جدول نگاه نمی کنیم. این جدول کاذب است. استقلال خوب، بابرنامه و بانشاط بازی می نماید، اما از سوی دیگر تیم ما دست و پا بسته نیست و نسبت به پتانسیلی که داریم از عملکردمان راضی هستم. ما در دو بازی اخیرمان از جمله دیدار با تراکتور دو توپ به تیر دروازه زدیم و در دیدار گذشته پنالتی مان به تیر دروازه خورد. بدشانسی باعث شده است که نتوانیم نتیجه بگیریم.

وی در خصوص اینکه وزارت ورزش و جوانان از راه هایی چون جذب اسپانسر به باشگاه های استقلال و پرسپولیس یاری می نماید، اما وزارت نفت اقدامی در این زمینه انجام نداده است، گفت: اجازه دهید که به این سؤال پاسخ ندهم و درباره بازی صحبت کنم، چون صحبت کردن در این باره تنش ایجاد می نماید.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی با اشاره به برنامه فشرده مسابقات لیگ برتر و برگزاری بازی ها در فاصله چهار یا پنج روز توضیح داد: صحبت کردن در این باره زمان بر است. بعضی دوستان می گویند در انگلیس تیم ها هر سه چهار روز یکبار با هم بازی می نمایند. این دوستان به خودشان زحمت بدهند که نقشه را ببینند. اگر شما صبح به قاره اروپا بروید با هواپیما هشت کشور را پشت سر می گذارید، اما اگر از عسلویه به جم بروید می بینید که اختلاف دما 35 درجه است. بهتر است این گونه صحبت کنیم که همه باید به قانون گردن بنهیم و به نفع تیم ملی کشورمان کار کنیم. اگر این گونه صحبت کنیم، بهتر است تا حرفی بزنیم که اختلاف آن با منطق اختلاف زمین تا آسمان است.

کمالوند اضافه نمود: دوستانی که این صحبت ها را می نمایند نقشه را نگاه نمایند و تفاوت های کشور ما که کشوری چهار فصل است با کشورهای اروپایی را ببینند. در شهرهایی چون کیش، جم و عسلویه کولر روشن است و شما نمی توانید از زیر کولر حرکت بخورید. این موضوع با شهر سرعین که مردم تا کمر در برف هستند، قابل مقایسه نیست. کسانی که این حرف ها را می زنند توجه نمایند که نصف تیم های ما با اتوبوس به شهرهای مختلف می روند. مثلاً یک تیم شنبه در اولدترافورد بازی دارد، سه شنبه باید در لیگ قهرمانان اروپا بازی کند و روز آدینه باید در دیداری دیگری به میدان برود. امکانات ما را با آنها مقایسه کنید، ببینید چه چیز ما مانند آنهاست. آیا استراحت، تغذیه و ایاب و ذهاب ما همانند تیم های اروپایی است؟! بهتر است بگوییم که اولویت اصلی با تیم ملی ماست که من هم این موضوع را قبول دارم، اما اگر بخواهیم شرایط تیم های خود را با کشورهایی که هیچ چیز آنها شبیه ما نیست مقایسه کنیم یک قیاس مع الفارغ است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 آذر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 513

به "کمالوند: بازیکنی در یکی از تیم های مدعی 10 میلیارد تومان گرفته اما بازی ننموده است!، نسبت به بودجه مان خوب عمل نموده ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمالوند: بازیکنی در یکی از تیم های مدعی 10 میلیارد تومان گرفته اما بازی ننموده است!، نسبت به بودجه مان خوب عمل نموده ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید