برق 3 وزارتخانه پرمصرف قطع شد

به گزارش تا بینهایت، شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، اشتراک برق 15 نهاد عمومی از جمله سه وزارتخانه را که به اخطارهای کاهش مصرف برق بی توجه بودند، قطع کرد.

برق 3 وزارتخانه پرمصرف قطع شد

به گزارش ایرنا از وزارت نیرو، کامبیز ناظریان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با بیان اینکه با رصد اجرا شده به وسیله سامانه های هوشمند، 15 اداره که اقدام به کاهش مصرف برق ننموده بودند به وسیله کارشناسان این شرکت شناسایی شده و اخطار دریافت نموده اند، از اعزام گروه های فنی به این اداره ها به منظور قطع برق در روز جاری (یکشنبه، 21 خرداد) اطلاع داد.

وی گفت: امروز اشتراک برق 15 دستگاه اجرایی شامل سه وزارتخانه، 2 بانک عامل و ساختمان مرکزی متعلق به یکی از شرکت های بیمه کشور، قطع شده و وصل مجدد جریان منوط به تعهد کتبی بالاترین مقام مسوول این اداره ها مبنی بر رعایت الگوی مصرف ابلاغی خواهد بود.

مدیرعامل برق مرکز با اشاره به اهمیت رعایت مصوبات هیات دولت درباره کاهش مصرف برق بخش اداری به وسیله مدیران و مسوولان نهادهای مربوط، کاهش حداقل 30 درصدی مصرف برق در ساعت اداری و حداقل 60 درصد کاهش مصرف در ساعت غیراداری را به وسیله همه دستگاه های اجرایی، ادارات، بانک ها و نهادهای عمومی غیردولتی الزامی دانست.

ناظریان گفت: پیش ازاین به شیوه های مختلف اطلاع رسانی لازم دراین خصوص اجرا شده و همه دستگاه های مسوول، موظفند در راستای تأمین برق مصرفی مورداحتیاج هم وطنان، با جدیت رعایت مصوبه هیات وزیران را در دستور کار قرار داده و اطمینان داشته باشند هیچ گونه اغماضی در برخورد قانونی با اداره های پرمصرف انجام نخواهد شد.

وی، تامین برق مورد احتیاج و آرامش و آسایش مشترکان را مهم ترین هدف جاری مجموعه صنعت برق دانسته و با قدردانی از همکاری غالب مشترکان اداری شهر تهران در اجرای طرح های کاهش پیک مصرف برق، اعلام کرد: درصورت تداوم بی توجهی بعضی از اداره ها، در مراحل بعدی اسامی اداره های پرمصرف نیز به اطلاع عموم خواهد رسید.

منبع: فرارو
انتشار: 23 خرداد 1402 بروزرسانی: 23 خرداد 1402 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 2246

به "برق 3 وزارتخانه پرمصرف قطع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برق 3 وزارتخانه پرمصرف قطع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید