جزئیات پرداخت وام 6میلیون تومانی به تاکسیرانان

به گزارش تا بینهایت، مرتضی ضامنی گفت: با پیگیری های انجام شده و در راستای مصوبات ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا و با هدف حمایت از کسب و کار های آسیب پذیر، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به تاکسیرانانی که تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی هستند تسهیلات 6 میلیون تومانی داده است.

جزئیات پرداخت وام 6میلیون تومانی به تاکسیرانان

وی در تبادل نظر با ایسنا، اضافه کرد: فهرست رانندگان مشمول به وسیله وزارت کشور به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تحویل داده شده است و متقاضیان می توانند با مراجعه با سایت کارا به نشانی: kara.mcls.gov.ir و طی مراحل ثبت نام تکمیلی نسبت به دریافت این وام اقدام نمایند.

ضامنی در رابطه با شرایط تسهیلات اعلام کرد: تاکسیرانانی مشمول این تسهیلات می شوند که دارای پروانه تاکسیرانی و بهره برداری معتبر باشند.

وی ادامه داد: در گام اول مقرر شده است به آن دسته از رانندگانی که دارای بیمه تأمین اجتماعی هستند تسهیلات پرداخت گردد و در گام دوم سایر رانندگان فعال و مورد تائید وزارت کشور نیز مشمول دریافت این تسهیلات خواهند شد.

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور خاطر نشان کرد: متقاضیان بابت کد کارگاه، می توانند کد شعبه ای را که بیمه شدند ثبت و بجای کد ملی کارفرما، کد ملی تاکسیران را وارد نمایند.

وی گفت: زمان پرداخت تسهیلات طبق گفته مسئولان وزارت رفاه، کار و تأمین اجتماعی از اواخر خرداد با نرخ سود 12 درصد و 24 ماهه با دوره تنفس 3 ماهه خواهد بود.

منبع: فرارو
انتشار: 18 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 1040

به "جزئیات پرداخت وام 6میلیون تومانی به تاکسیرانان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات پرداخت وام 6میلیون تومانی به تاکسیرانان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید