مردم اعتمادی به کلنگ زنی ها ندارند، انتقاد ازعدم اجرای لاستیک سازی

به گزارش خبرنگاران، محمدرضا ملکشاهی راد بعدازظهر آدینه در مراسم کلنگ زنی پروژه های شرکت آب منطقه ای لرستان در سخنانی، گفت: مردم اعتمادی به این کلنگ زنی ها دیگر ندارند.

مردم اعتمادی به کلنگ زنی ها ندارند، انتقاد ازعدم اجرای لاستیک سازی

وی با تاکید بر اینکه استاندار لرستان فردی متعهد و صادق است، اضافه نمود: اما عدم اجرایی شدن پروژه ها موجب ناامیدی مردم شده است.

وعده استاندار لرستان در رابطه با لاستیک سازی خرم آباد

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح لاستیک سازی خرم آباد، بیان داشت: متاسفانه هنوز این طرح عملیاتی نشده و این در حالیست که به انتها رسیدن آن به مطالبه مردم تبدیل شده است.

این سخنان ملکشاهی راد منجر به واکنش استاندار لرستان شد تا وی در سخنانی بگوید: ما قول می دهیم که اعتبار مصوب این پروژه را طی سال جاری تخصیص دهیم.

سید موسی خادمی با اشاره به اختصاص اعتبار برای اجرای طرح انتقال آب این پروژه، توضیح داد: ما قول می دهیم که آب را به این کارخانه برسانیم و قبل از بهره برداری کارخانه آن را اجرایی کنیم.

وی، از اختصاص اعتبارات از محل منابع استانی برای اجرای طرح اطلاع داد.

اجرای پروژه ها نیازمند ریسک پذیری مدیران و پیمانکاران است

استاندار لرستان در ادامه سخنان خود با بیان اینکه لرستان پروژه های نیمه تمام تاریخی زیادی دارد، گفت: پروژه هایی مانند سد زیبامحمد، سد مخملکوه، سد شهید بروجردی، سد تاج امیر و ... تا پیش از این در لایحه بودجه اعتباری نداشتند.

وی با بیان اینکه با اقدامات اجرا شده سال جاری برای این پروژه ها اعتباراتی در نظر گرفته شد، اضافه نمود: این در حالیست که تامین منابع اقتصادی برای پروژه ها کار سختی است.

استاندار لرستان، تاکید نمود: اجرایی شدن پروژه ها نیازمند ریسک پذیری مدیران و همچنین پیمانکاران است.

خادمی، همچنین از حضور مسئولان ملی برای کلنگ زنی و افتتاح پروژه های لرستان تا انتها سالجاری اطلاع داد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مردم اعتمادی به کلنگ زنی ها ندارند، انتقاد ازعدم اجرای لاستیک سازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مردم اعتمادی به کلنگ زنی ها ندارند، انتقاد ازعدم اجرای لاستیک سازی"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید