معادن شناسایی شده سال 99 به مزایده گذاشته می گردد

به گزارش تا بینهایت، تهران (پانا) - نمایندگان مجلس وزارت صنعت، معدن و تجارت را مکلف کردند که معادن شناسایی شده در سال 99 را واگذار کند.

معادن شناسایی شده سال 99 به مزایده گذاشته می گردد

نمایندگان در نشست علنی امروز مجلس با بند الحاقی 5 تبصره 18 ماده واحده لایحه بودجه موافقت کردند که در آن آمده است: وزارت صنعت، معدن و تجارت مکلف است حداکثر ظرف سه ماه پس از ابلاغ این قانون نسبت به مزایده معادن شناسایی شده تا خاتمه اسفند 1399، اقدام کند.

کلیه پروانه های صادره سال های قبل که در اختیار بخش های خصوصی - تعاونی و نهادهای عمومی غیر دولتی و سایر اشخاص حقیقی و حقوقی قرار گرفته چنانچه تا خاتمه اسفند 1399 منجر به اکتشاف و استخراج نشده اند و همچنین سهم معادنی که در اختیار دستگاه های اجرایی و شرکت های وابسته به آنها از جمله ایمیدرو قرار گرفته، چنانچه حداکثر تا خاتمه تیرماه 1399منجر به اکتشاف و استخراج نشده باشند، لغو و به وسیله مزایده در اختیار متقاضیان جدید قرار می گیرد.

چنانچه معادن واگذار شده در سال 1400 ظرف مدت ده ماه از تاریخ واگذاری منجر به اکتشاف نگردد پروانه صادره لغو و به وسیله مزایده به متقاضیان جدید واگذار می گردد.

سازمان برنامه و بودجه کشور و وزارت امور مالی و دارایی در مشخص و بازنگری نرخ حقوق دولتی معادن به ترکیب اعضای شورای عالی معادن اضافه می شوند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 1 فروردین 1400 بروزرسانی: 1 فروردین 1400 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 1497

به "معادن شناسایی شده سال 99 به مزایده گذاشته می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معادن شناسایی شده سال 99 به مزایده گذاشته می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید